پیام نوروزی رئیس انستیتوت تکنالوژی معلوماتی و مخابراتی - انستیتوت تکنالوجی معلوماتی و مخابراتی

پیام نوروزی رئیس انستیتوت تکنالوژی معلوماتی و مخابراتی

 

DSC03836.JPGفرا رسیدن  نوروز و آغاز سال نو را که نجوای تحول به بهترین حال، نوآوری ونوسازی درکارها، تلاش و پویایی و خلق و نوآوری را نوید می ‌دهد به همه منسوبین انستیتوت تکنالوژی معلوماتی و مخابراتی اعم از اعضای کادر علمی، کارمندان معزز و محصلین گرامی که در راه اعتلای انستیتوت تلاش می‌نمایند، تبریک و تهنیت عرض نموده از خداوند متعال آرزومندم که سال 94، سالی سرشار از سلامتی، شادمانی و موفقیت برای همه منسوبین ما باشد.

نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به افغانستان آباد ، مستقل و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توام با معنویت ، آرامش و امید ، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

 انستیتوت  تکنالوژی معلوماتی و مخابراتی در سال 1393 به موفقیت های چشمگیری در زمینه های آموزشی و خدمت رسانی به مردم دست یافته است که تمام آنها ثمره تلاش تک تک استادان، محصلین و کارکنان انستیتوت می باشد که توانستند با امیدی به آینده روشن کارنامه ای پر افتخار از انستیتوت به جای بگذارند.

سال نو، تلاشی بیش از گذشته برای اهدافی بلند می طلبد که این مهم در میان همه استادان ، کارکنان  و محصلین عزیز انستیتوت نهادینه شده و امید می رود که قله های دانش و  خدمت در این انستیتوت  با این تلاش روزافزون یکی پس از دیگری فتح شوند.

در پایان ، در پناه الطاف لايزال الهي و آرزوي توفيق روزافزون و سلامتي  ملت عزیز صمیمانه ‌ترین تبریکات و شادباش‌ها را به مناسبت سال نو و بهار طبیعت به پیشگاه هموطنان  عزيز ، خانواده تحصیلات عالی و بخصوص استادان، محصلین وکارکنان انستیتوت تکنالوژی معلوماتی و مخابراتی  ابراز می‌نمایم و از ایـزد متعال بـرای همگان سالـی خوش توأم با موفقیت، بهروزی، تفاهم، وفاق و پیشرفت مسألت می‌نمایم.

پوهنوال محمد شفیع شریفی

رئیس انستیتوت تکنالوژی معلوماتی و مخابراتی